Skip to main content
Loading...

Profesyonel Çözümler   

Yeşilmavi Yazılım'a Hoşgeldiniz

Kurumsal yapınızın katma değerini artıran, büyümesini ve verimlilik sağlayan bir çözüm bütünlüğü sunar.

Ürünlerimize detaylı bakmak istermisiniz?

EntegreTicaret, Yeşilmavi Yazılım'ın geliştirmiş olduğu B2B, B2C ve CRM projelerinin geliştirilmesi ve müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verebilen yazılımlar bütünlüğüdür. 

EntegreTicaret ile,
Ticari Programınızda tanımlamış olduğunuz cari hesaplara ve plasiyerlere (satış elemanlarına) , kullanıcı adı ve şifre vererek kendi web siteniz üzerinden sipariş toplayabilirsiniz. Müşterileriniz sipariş vermek istediği ürünleri gelişmiş arama motoru yardımıyla kolayca bulup , sipariş geçebilirler. Aynı zamanda her müşteri kendi cari hesabını , fatura detaylarını ve bakiyesini görebilir,ekstresini kendisi alabilir. Ticari programınızdaki stok kartlarınızı , ürün fiyatlarınızı ve kampanyalarınızı EntegreTicaret üzerinden tüm müşterileriniz ve satış elemanlarınızla paylaşabilirsiniz. En Önemlisi , Tüm bu işlemleri ticari programınızdan başka hiçbir şey kullanmadan yapabilirsiniz.

"5 günlük işiniz 5 dakikaya iniyor” sloganıyla geliştirilmiş Serbest Mühasebeci Mali Müşavir yardımcı programıdır.

Bir Serbest Mühasebeci Mali Müşavir Bürosunun en zor, en sıkıcı işi nedir ? Derseniz herhalde herkes fatura işlemeyi ilk sıraya koyar . Hele bir de aylık ortalama 500 den fazla fatura kesen veya alımı olan bir mükellefin muhasebesini tutuyorsanız , bir elemanınız 2-3 gün boyunca bu mükellefin faturalarıyla uğraşacak demektir.Yeşilmavi Yazılım olarak bu iş yükünü ortadan kaldırmak amacıyla 2010 yılı başı itibariyle “Fatura Çevirici” isimli yazılımımızı geliştirdik. 

Peki nedir bu “Fatura Çevirici” ? Nasıl çalışır ?

Fatura Çevirici” ye yükleyip , dosya içeriğini bir sefer tanıttığınız zaman , yazılımımız excel dosyasını okuyup faturaları kendi içerisine alır . Daha sonra sizin belirteceğiniz 391 , 600 , 120 veya 191, 153, 320 alt hesaplara göre yevmiye maddelerini oluşturup , ister günlük , ister 10 günlük , ister aylık fişler halinde kullandığınız muhasebe programına fiş aktarımını yapar.

 

 

Eczanelerin ecza depolarından almış oldukları alış faturalarını otomatik olarak muhasebeleşmesini sağlamak amacıyla geliştirilmiş bir yazılımdır. 

Bunun için tek yapmanız gereken defterini tutmuş olduğunuz eczacının alım yaptığı depolara ait kullanıcı adı ve şifre bilgilerini istemek, daha sonra istediğiniz tarih aralığını Eczane Çevirici programına giriş yaparak o tarih aralığındaki tüm faturalara ulaşabilirsiniz.

Muhasebeleşmiş kayıtların bir muhasebe programından alınması, bir başka muhasebe programına transferini sağlayan bir uygulama yazılımıdır. Excel fiş listenizi hazırlamanız yeterli.

e-fatura ve e-arşiv portallarından; e-fatura, a-arşiv, e-smm ve e-müstahsil fatura içeriklerini otomatik listeleyip SMMM programlarına muhasebe fişi olarak aktarmak. 

E-Tahsilat Online Tahsilat Sistemleri işletmelerin internet ortamından müşterilerin kendilerine ait kredi kartlarını kullanarak tahsilat yapmalarını sağlayan bir sistemdir. E-tahsilat sistemine sahip bir firmanın kendine ait bir alan adı üzerine, Türkiye’deki tüm bankaların sanalpos alt yapıları ile entegre çalışabilen bir web sitesi kurulur. Bu web sitesinde, e-tahsilat ekranı birçok parametre ile çalışma şekliyle  firmaya göre özelleştirilebilir. Örnek olarak ana sayfada Logo ve site renkleri, eklenecek bilgi fotoğraflarından bayi gruplarının farklı ödeme setleri ile ödeme yapmalarına kadar esnek bir yapı sağlanır. Bu esneklik ile farklı sektördeki firmaların ihtiyaçları doğrultusunda hem program paket yapıları hem parametrik yapı ile e-tahsilat sistemini kurulmuş olur.